Pokoje gościnne

Start

Mielno- wypoczynek nad morzem.

Wygodne i przytulne pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami i RTV. Aneks kuchenny na holu. Do dyspozycji ogród, miejsce parkingowe na posesji. Obok wolne tereny zielone (przeznaczone pod tereny sportowo/rekreacyjne), zieleń wysoka i niska.

  • Do plaży- 700m- ok. 10 minut spacerkiem do plaży przez centrum Mielna,
  • do jeziora i centrum Mielna -350m

Jest to doskonałe miejsce dla tych osób, które chcą wypocząć nad morze i jednocześnie nie przepadają za tłokiem i hałasem.

Przy jeziorze od tej strony Mielna występuje unikalna ścieżka spacerowa w wzdłuż wału brzegowego jeziora Jamno, z pasem naturalnej i intensywnej zieleni - chronionej przyrodniczo (lęgowiska dzikiego ptactwa). W tym miejscu występują zaciszne i dogodne miejsca do wędkowania (wszelkie gatunki ryb-jezioro Jamno bezpośrednio połączone jest kanałem z morzem. W pobliskim otoczeniu od strony centrum Mielna znajduje się cały szereg usług żywieniowych, rozrywkowych i wiele różnych atrakcji turystycznych Serdecznie zapraszamy na słoneczne plaże mieleńskie i czyste wody Bałtyku jedynie w tym miejscu linii brzegowej Bałtyku występują główne prądy pływowe czystych wód z morza Północnego; również godna jest uwagi *glinka negocjowane. zielona* mająca szereg walorów zdrowotnych, występująca w tym rejonie brzegowym Bałtyku}.

Kontakt stały kom. 693343223, e-mail: rambaz@wp.pl

 

Mielno i okolice należą do najatrakcyjniejszych terenów na polskim Wybrzeżu pod względem turystycznym i środowiska przyrodniczego. Położone jest bezpośrednio w sąsiedztwie morza i jeziora Jamno. Posiada dobre połączenia komunikacyjne z resztą kraju, duże obszary leśne, atrakcyjne szlaki turystyczne oraz specyficzny morski mikroklimat. W Mielnie każdy może znaleźć doskonałe warunki do wypoczynku i rekreacji. W ciągu ostatnich lat zdecydowanie rozbudowano sieć małej gastronomii, otwarto liczne restauracje, kawiarenki, smażalnie ryb, różnorodne punkty usługowe. Wczasowicze mogą korzystać z rozmaitych form rozrywki i rekreacji. Na dzieci czekają wesołe miasteczka, po jeziorze Jamno kursuje stateczek wycieczkowy. Co dzień w sezonie letnim organizowane jest szereg różnych imprez, konkursów, zabaw, dyskotek.

Fotka 1
Fotka 8
Fotka 7

Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
Pokoje gościnne